Aktualności

Darmowy warsztat: „Ile jest w nas narcyza?”  

Zapraszamy na cykl bezpłatnych warsztatów i wykładów w 2017r. prowadzonych przez psychoterapeutów i specjalistów Ośrodka Psychoterapii Empatia. Pierwszy warsztat odbędzie się w sobotę 18 lutego 2017r. w godzinach 11.00-12.30 i będzie poświęcony diagnozie zaburzeń narcystycznych. Skierowany jest do osób zainteresowanych własną psychoterapią i poszerzeniem informacji na temat narcystycznych zaburzeń osobowości. Warsztat poprowadzi psycholog, dyplomowana psychoterapeutka psychodynamiczna Anna Schmidt-Przeździecka. Maksymalna liczba uczestników: 10 osób. Udział w warsztacie możliwy po wcześniejszym zapisaniu się pod nr telefonu: 503 69 30 24.

 

 

Rozpoczęliśmy nabór do nowej grupy edukacyjno-terapeutycznej dla osob uzależnionych.

Grupa odbywać się będzie w Ośrodku Empatia na ul Głogowskiej 47d/1 we wtorki wieczorem i poprowadzi ją certyfikowany Specjalista Terapii Uzależnień Paweł Smuszkiewicz. Jeśli borykasz się z alkoholem, narkotykami, lub innym behawioralnym uzależnieniem zgłoś się na wstępną konsultację.
Cena za udział w 90minutowym spotkaniu grupowym: 50zł (czyli 200zł na miesiąc).
Cena za konsultację i sesję kwalifikującą do udzialu w grupie: 80zł. Więcej informacji u prowadzącego grupę, tel. 691 029 353