Kontakt

Adres:

Ul. Głogowska 47D/1 (wejście Głogowska 47A, vis-à-vis Parku Wilsona), Poznań

lokalizacja

Z poszczególnymi specjalistami proszę się kontaktować bezpośrednio telefonicznie lub na adresy e-maili.

O koszt wizyty proszę pytać poszczególnych psychoterapeutów i specjalistów, ponieważ zależy on od indywidualnych stawek terapeutów oraz charakteru wizyty (np. diagnoza psychologiczna, sesja psychoterapeutyczna, spotkanie w ramach terapii rodzinnej, spotkanie w ramach terapii uzależnień, badanie osób ubiegających się o pozwolenie na broń, sesja psychoterapii uzależnień indywidualna i grupowa, sesja psychoterapii dziecka, porada dietetyczna, sesja logopedyczna .)

 

PSYCHOTERAPEUCI:


PRACUJĄCY W NURCIE PSYCHODYNAMICZNYM:


mgr Anna Schmidt-Przeździecka

Tel: 503 693 024

e-mail: anna.schmidt@gazeta.pl


dr hab. Rafał W. Wójciak

Tel: 608 025 128

e-mail: rafwoj@ump.edu.pl


mgr Magdalena Gałkowska-Kuźmin

Tel. 507 700 777

e-mail: galkowskamagdalena@tlen.pl

www.psychologmgk.pl


Mgr Anna Kozaczek

Tel: 609 877 471

e-mail: annakrajka@gmail.com


mgr Anna Kwiecień-Guzek

Tel: 507 601 888

e-mail: ankwiecien@gmail.com


mgr Ewa Majerowicz

Tel: 512 043 643

e-mail: ewamajerowicz@gmail.com

www.ewamajerowicz.pl


mgr Krystyna Sawczuk

Tel: 600 092 146

e-mail: krystyna.sawczuk@gmail.com


mgr Renata Skoraszewska

Tel: 513 741 265

e-mail: renata.skoraszewska@gmail.com


PRACUJĄCY W INNYCH NURTACH:


mgr Julita Kubiak

Tel: 607 240 787

e-mail: julita.kubiak@wp.pl


mgr Jolanta Prajs

Tel: 600 368 758

e-mail: jolanta.prajs@gmail.com



TERAPIA UZALEŻNIEŃ:

mgr Paweł Smuszkiewicz

Tel: 691 029 353

e-mail: psmuszkiewicz@gmail.com

www.psychoterapia-profilaktyka.pl


DIETETYKA:

mgr Anna Musiał

Tel: 727 922 743

e-mail: annamusial.dietetyk@gmail.com

 


LOGOPEDIA, EMISJA GŁOSU:

mgr Ewa Maciorowska

Tel: 608 079 876

e-mail: logopedaart@gmail.com